Henkilöt

Mervi Eskelinen

mervi.eskelinen@saunalahti.fi
LinkedIn

Varhaiskasvatuksen moniottelija, joka taitaa alaa monesta eri näkökulmasta.
Lue lisää


Elina Fonsén

elina.fonsen@helsinki.fi 
elina.fonsen@eduomatic.fi

Hallitsee laadun, kehittämisen ja johtajuuden kiemurat varhaiskasvatuksessa.
Lue lisää


Hanna Hjelt

hanna.hjelt@eduomatic.fi

Tutkii, arvioi ja konsultoi varhaiskasvatuksen pedagogiikan ja johtamisen tiimoilta
Lue lisää


Elina Kataja

elina.kataja@eduomatic.fi
+358 40 517 1871

Osallisuus, pedagogiikka ja oppimisympäristö hanskassa!
Lue lisää


Maiju Kinossalo

maiju.kinossalo@eduomatic.fi
LinkedIn

Taitaa tarinalliset kysymykset ja vastaa kysyttäessä identiteetistä.
Lue lisää


Elina Lintu

elina.lintu@eduomatic.fi

Ratkaisee visaisia kysymyksiä ja valmentaa tulevaan.
Lue lisää


Mirva Pietarila

mirva.pietarila@eduomatic.fi

Vahva osaaja varhaiskasvatuksen järjestämisen kiemuroissa.
Lue lisää


Ota yhteyttä

Tarjoamme koulutuksia erilaajuisina paketteina ja yhdistelminä tilaajan  tarpeiden mukaan. Asiantuntijamme ovat koonneet tilaajan työtä helpottaakseen esimerkeiksi erilaisia kuvauksia tarjoamistamme palveluista. 

Tutustu meihin