Henkilöt

Elina Fonsén

elina.fonsen@helsinki.fi 
elina.fonsen@eduomatic.fi

Hallitsee laadun, kehittämisen ja johtajuuden kiemurat varhaiskasvatuksessa.
Lue lisää


Hanna Hjelt

hanna.hjelt@eduomatic.fi

Tutkii, arvioi ja konsultoi varhaiskasvatuksen pedagogiikan ja johtamisen tiimoilta
Lue lisää


Elina Kataja

elina.m.kataja@gmail.com
+358 40 517 1871

Osallisuus, pedagogiikka ja oppimisympäristö hanskassa!
Lue lisää


Maiju Kinossalo

maiju.kinossalo@eduomatic.fi
LinkedIn

Identity Pedagogy | Continuous Learning | Life Storytelling | Narrative Instruction | Literacy skill | Multilingual Practices | PhD Researcher | Team Entrepreneur @ Edu-O-Matic | Author
Lue lisää


Elina Lintu

elina.lintu@eduomatic.fi

Ratkaisee visaisia kysymyksiä ja valmentaa tulevaan.
Lue lisää


Mirva Pietarila

mirva.pietarila@eduomatic.fi

Vahva osaaja varhaiskasvatuksen järjestämisen kiemuroissa.
Lue lisää


Katja Sirvio

katja.sirvio@eduomatic.fi
+358 40 960 0298
LinkedIn

Tunteiden tulkitsija,
tunnetyön taitaja ja työhyvinvoinnin kehittäjä
Lue lisää


Emma Kurenlahti

emma.kurenlahti@helsinki.fi

Kestävän tulevaisuuden tutkija ja pedagogi, joka kehittää
myötätuntoista ja oikeudenmukaista toimintakulttuuria aina
varhaiskasvatuksesta aikuisopetukseen.
Lue lisää


Linda Nurhonen

linda.nurhonen@eduomatic.fi

Myötätuntoasiantuntija, joka kehittää varhaiskasvatuksen
toimintakulttuureja. Lindan erityisosaamista on
myös varhaiskasvatuksen musiikkipedagogiikka.
Lue lisää


Roosa Yli-Pietilä

roosa.yli-pietila@eduomatic.fi
+358 40 086 5280

Opettajien oppimisen, hyvinvoinnin ja kaikille yhteisen koulun puolestapuhuja tutkivalla otteella!
Lue lisää


Sanna Ulmanen

sanna.ulmanen@tuni.fi
+358 50 340 6373

Oppimisen ilon ja innostuksen puolesta puhuja!
Lue lisää


Kirsi-Marja Heikkinen

kirsi-marja.heikkinen@helsinki.fi

Tutkii varhaiskasvatuksen johtajuutta ja toimintakulttuuria. Kiinnostuksen kohteina
erityisesti valta, osallisuus ja identiteetti.
Lue lisää


Ota yhteyttä

Tarjoamme koulutuksia erilaajuisina paketteina ja yhdistelminä tilaajan tarpeiden mukaan. Asiantuntijamme ovat koonneet tilaajan työtä helpottaakseen esimerkeiksi erilaisia kuvauksia tarjoamistamme palveluista. 

Tutustu meihin